Pribrendau iki spausdintuvo atnaujinimo. Pakeista mechanika į CoreXY, dėžės sienos iš 18mm baldinės plokštės. Apvalūs 400mm ilgio velenai paimti iš seno 3D spausdintuvo, Y ir X ašims 8mm skersmens, Z ašies 10mm.
Labai išaugo spausdinamas tūris, galimi XY platformos matmenys 320x310mm, Z ašies eiga 350mm. Kol neturiu aliuminio plokštės platformai naudoju seną 200x200mm kaitinamą platformą, bet jau nusipirkau silikoninį 220V maitinamą 300x300mm šildymo elementą ir kieto kūno relę jos valdymui. Galiniai ašių jutikliai su holo davikliais, platformos padėties jutiklis piezoelektrinis, kaip daviklį naudoja pačią spausdinimo galvutę. Z ašis kilnojama vienu varikliu dviem sraigtais su diržine pavara, nebėra sraigtų išsisinchronizavimo pavojaus. O su holo davikliais beveik nereikia ir platformos padėties daviklio, dabar atstumas nuo galvutės ir platformos ir be jo visai neblogai išlaikomas. Palyginus su sena medine konstrukcija pasiekiamas didesnis spausdinimo greitis be kokybės sumažėjimo.
Pirminė versija veikia net geriau negu tikėjausi. Tik plokščių tokių storų nereikėjo imti, būtų ~10mm pilnai užtekę, dabar vien tos plokštės beveik 20kg sveria. Yra mintis padaryti dėžę uždarą, atskirti apatinę dalį su elektronika nuo darbinės dalies, padaryti dangtį iš viršaus ir duris iš priekio, kaprizingų plastikų spausdinimui, įstatyti temperatūros daviklį ir ventiliatorių darbinės srities temperatūros palaikymui. Be Arduino MEGA bus ir Paspberry PI su OctoPrint serveriu, taip daug patogiau stebėti spausdintuvo darbą ir su juo dirbti, nereikia spausdinant prie jo kompiuterio USB laidu prijunginėti, laukti kol darbas bus baigtas, o jis ir kelias paras gali užtrukti.